Stare obrazy

Jeśli jesteśmy zainteresowani starymi obrazami to znaczy, że kochamy sztukę. To, co było dawniej jest o wiele bardziej wartościowe od tego, co można kupić dzisiaj. Oczywiście dzisiejsze pokolenie za sto lat będzie inspirowało się obrazami, które dzisiaj dla nas są współczesne. Tak się dzieje od wieków i nic się nie zmienia. Wielu artystów, których obrazy kupujemy w swoich latach świetności nie miało, za co żyć, bo nikt nie chciał tych obrazów kupować.

1

Sytuacja zmieniła się z biegiem czasu, a zatem artysta nie ma lekko. Za życia jego obrazu nie były nic warte, a po jego śmierci ktoś na nich zarobił dziesiątki milionów.

Jakie obrazy możemy kupować?

Właściwie to zależne będzie od tego, jakie mamy zainteresowania i jeśli chcemy na to przeznaczyć pieniędzy. Jelni kupowanie obrazów traktujemy bardziej, jako inwestycje na przyszłość to trzeba wybierać takich autorów, którzy gwarantują zyski. Po prostu trzeba będzie się w ten temat zagłębić nieco bardziej żeby kupić coś, co przyniesie nam zyski. Tylko wtedy będziemy zadowoleni. Oczywiście jest zawsze spore ryzyko, że nam się nie uda i że nie trafimy, dlatego warto inwestować w wielu artystów. Wtedy szanse na to, że trafimy w przysłowiową dziesiątkę są większe. Jeśli jesteśmy zainteresowani obrazami to warto odwiedzić stronę http://www.antyczek.pl/obraz-grafika.html,   na której znajdziemy dokładnie to, czego szukamy. Wyjątkowy antykwariat z wyjątkową ofertą. Lepiej nie mogliśmy wybrać, dlatego warto skorzystać z tej niesamowitej ilości ofert na obrazy.

Updated: 9 kwietnia 2015 — 00:49
Nowoczesna Fotografia - cs-skarland.pl © 2014 Frontier Theme